Cukiernia Izybar

22.06.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak , Zdjęcia: Archiwum Izybaru

W kolejnej odsłonie cyklu „Inspirujące firmy”, chcemy przedstawić wam naszą, lokalną firmę –„Izybar”. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne z branży cukierniczej i piekarskiej, o długoletniej tradycji, bazujące na własnych i sprawdzonych recepturach. W ich ofercie znajdziecie wyroby, których wypiek odbywa się tylko w oparciu o tradycyjną technologię, przepisy oraz naturalne surowce, oczywiście wysokiej jakości.Ale o tym wszystkim już za chwilkę… Poznajcie Izybar - kolejną firmę, z której możemy być dumni! Rozmawiamy z Marzeną Zubowicz, odpowiedzialną za kontakt z mediami.

 

 

hot°: Zacznijmy od początku: od kiedy zajmujecie się wypiekami? Tak w skrócie o historii powstania Izybaru:)


Firma działa na rynku od 1982 roku, byliśmy jedną z pierwszych lodziarni w Szczecinie. Później przekształciliśmy się w cukiernie i piekarnie. Cały czas pozostajemy firmą rodziną.

 


hot°: Macie dwie kawiarnie zlokalizowane w Szczecinie. Gdzie można je znaleźć? Czym różnią się między sobą?


Obecnie w Szczecinie są dwie nasze kawiarnie, ale pod koniec maja na ulicy Duńskiej otwieramy kolejną z widokiem na panoramę Szczecina i oczywiście z kącikiem dla najmłodszych.


Pierwsza kawiarnia powstała prawie 8 lat temu na Deptaku Bogusława pod nazwa „Cup&Cake”. Sprzedajemy tam głownie ciastka: cupcakes i muf finy, ale również makaroniki, pierniki, lody (w okresie letnim) oraz torty na zamówienie. Inspiracją do powstania był mój wyjazd do USA, tam zrodziła się we mnie chęć otwarcia „cupcakeshopu” na wzór tych widzianych w Ameryce.


Drugą kawiarnię otworzyliśmy ponad dwa lata temu na Placu Orła. Miejsce posiada szerszy asortyment wyrobów cukierniczych tj. ciasta, torty, cupcakes, muffiny. Mamy część lokalu przygotowaną specjalnie dla najmłodszych klientów – „kids zone”, gdzie mama może spokojnie wypić kawę - obserwując bawiącą się pociechę.

 

 


hot°: Które wyroby w waszych szczecińskich cukierniach są najchętniej kupowane?


Szczerze mówiąc, to chyba wszystkie ;) A tak poważnie to początkowo były to cup cakes i muffiny oraz torty na zamówienie, ale od chwili otwarcia kawiarni na Placu Orla szala przechyliła się w kierunku ciast i tortów ;)

 

Sprawdź poprzedni artykuł z cyklu Inspirujące Firmy - rozmowa z Ebuticzek!

 


hot°: Co znajdziemy w Waszej ofercie? Do kogo ją adresujecie?


Naszą ofertę adresujemy do wszystkich ;). Realizujemy najróżniejsze zamówienia, mieliśmy nawet okazję wykonać tort urodzinowy dla 600 osób z okazji pierwszych urodzin pewnej, szczecińskiej galerii handlowej.

 


hot°: Patrząc na zdjęcia waszych wypieków, można z miejsca nabrać ochoty na coś słodkiego… Skąd czerpiecie inspiracje do tworzenia takich artystycznych, słodkich arcydzieł?;)


Inspiracje czerpiemy z obserwacji, doświadczenia i pomysłów naszych piekarzy oraz oczywiście realizujemy pomysły naszych klientów, nawet te najbardziej szalone…

 


hot°: Jeśli chcielibyśmy zamówić u Was tort na wesele, powiedzmy czterdziestoosobowe, to z jakimi kosztami należy się liczyć?


Wszystko zależy od tego w jakiej formie ma być tort, czy na bazie bitej śmietany czy wykończony marcepanem?, A może zamiast tradycyjnego tortu, nasz klient da się przekonać do specjalnych, weselnych cupcakes dla każdego z gości?. Możliwości jest tak dużo, że nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie ;) Zapraszamy do naszych kawiarni, na pewno doradzimy.

 

 


hot°: Jakiś czas temu natknęliśmy się na informację, że zostaliście nagrodzeni w kategorii „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej". Czy to prawda?:) Prosimy o nieskromną informację:)


Tak to prawda. Nagroda „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej" - taki tytuł przyznała nam Państwowa Inspekcja Pracy. Nasza firma zajęła pierwsze miejsce w Szczecinie, z czego jesteśmy bardzo dumni. Stwarzanie dobrych warunków pracy to sposób na to, aby mieć dobrych pracowników.

 

Cup&Cake 
ul. PCK pawilon nr. 51, Police
ul. Księcia Bogusława X 44/2,Szczecin
tel. 881 277 877
Plac Orła Białego 8/U/1, Szczecin
tel. 570 988 745
www.izybar.pl
www.facebook.com/izybar

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.