Inspirujące Firmy: PartyDeco

07.07.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum PartyDeco

W kolejnej odsłonie cyklu „Inspirujące firmy”, chcemy przedstawić wam szczecińską firmę – PartyDeco. W skrócie: jest to producent, a także importer dekoracji weselnych i okazjonalnych. W listopadowym wydaniu #Rodzinki rozmawiamy z Dyrektorem Sprzedaży Anną Nowak na temat początków istnienia firmy, która od dziesięciu lat działa również na rynku zagranicznym. PartyDeco, to miejsce, w którym wspaniałe dekoracje na różne okazje znajdą również dzieci – a wszystko to w salonie firmowym przy ul. Kolumba 1. Poznajcie kolejną szczecińską firmę, z której możemy być dumni!

 

 

#Rodzinka: PartyDeco.pl to firma z prawie 20-letnią tradycją. Jak to się zaczęło?

 

Wszystko zaczęło się w 1995 roku od stoiska z balonami na Jasnych Błoniach oraz dekorowania sal weselnych. W niedługim czasie otworzyliśmy pierwszy salon firmowy, po kilku latach produkcję, dział projektowy a dziś zatrudniamy ponad 140 osób. Nasz magazyn liczy ponad 5tyś metrów kw.

 

 

#Rodzinka: Skoncentrujmy się teraz na najmłodszych odbiorcach. Przed nami chociażby Mikołajki, bale Noworoczne lub karnawałowe, czy macie w swojej ofercie przebrania dla dzieci?

 

W naszej ofercie znaleźć można wiele akcesoriów do przebrań, jak również trochę kostiumów. Możemy pochwalić się obszerną ofertą na opaski, są to m. in.: opaski tiulowe, opaski z kokardami, uszka, biedronka, pszczółka, zestawy: diabełka, kotka, myszki.

 

Znajdzie się również coś dla chłopców, np. czapki pirata czy też przyklejane wąsy w różnych stylach pasujące do wielu kreacji. Jeśli chodzi o dedykowane imprezy mikołajkowe i około-noworoczne proponujemy aureole, sukienki i skrzydła anioła w różnych rozmiarach.

 

 

#Rodzinka: Jakie dekoracje urodzinowe dla najmłodszych można znaleźć w Państwa salonie firmowym?

 

Nasi doradcy zawsze chętnie pomagają stworzyć kompleksową dekorację na imprezę urodzinową. Mamy w ofercie liczne wiszące dekoracje , które można z powodzeniem wykorzystać zarówno w domu, jak i w ogrodzie, czy w lokalu. Są to wszelkiego rodzaju girlandy, banery z napisami, świderki a także dekoracje papierowe: lampiony, rozety, pompony. Znajdą się również piniaty, które zawsze gwarantują dobrą zabawę.

 

Jeśli chodzi o nakrycie stołu, to oferujemy papierowe kubeczki, talerzyki i obrusy oraz słomki z bogatym wzornictwem. Jeśli impreza ma być tematyczna, posiadamy autorskie kolekcje urodzinowe z myślą o najmłodszych. Takie dekoracje jak świeczki, fontanny tortowe, zimne ognie, czapeczki, gwizdki i konfetti, to u nas podstawa.

 

 

 

#Rodzinka: Czy wasze produkty adresowane do dzieci, są wykonane z bezpiecznych materiałów?

 

Bezpieczeństwo naszych produktów jest dla nas bardzo istotne. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby asortyment nie tylko cieszył naszych klientów, ale również spełniał wszelkie wymagania prawa europejskiego i polskiego.

Każdy wytwarzany produkt posiada niezbędne certyfikaty, a opakowania są odpowiednio oznaczone w taki sposób, aby każdy rodzic kupując wiedział czy produkt przystosowany jest dla jego dziecka.

 

 

#Rodzinka: Macie piękny, duży sklep przy ulicy Kolumba. A co w nim znajdziemy?

 

Ponieważ jest to nasz salon firmowy, jego asortyment przedstawia tylko wycinek oferty całego katalogu firmy, nie mniej jednak posiadamy asortyment praktycznie na każdą okazję. Można znaleźć u nas dekoracje z okazji przyjścia na świat dziecka, na chrzciny, na roczek, na urodziny i na Komunię. Mamy produkty również na okrągłe urodziny typu osiemnastka, trzydziestka itd.

 

Oprócz tradycyjnego asortymentu na tego typu okazje posiadamy liczne akcesoria do sesji zdjęciowych i fotobudek w tym nietuzinkowe papierowe maski zwierzęce. Klienci zaopatrują się u nas w balony modeliny znane wszystkim jako długie balony do robienia zwierzątek dla dzieci. Wypożyczamy wytwornicę baniek mydlanych, butle z helem i pompki do dmuchania balonów powietrzem na imprezy.

 

 

#Rodzinka: Podchwytliwe pytanie: jakie dwa produkty z waszej oferty poleciłaby Pani na prezent urodzinowy dla 8-12 letniego dziecka ;)

 

Jest jedna rzecz, która ucieszy obdarowaną osobę w każdym wieku. Prezent w postaci balonów napełnionych helem. Proponujemy balon foliowy, na którym może widnieć jakaś postać ze znanej bajki lub animacji albo standardowa grafika np. urodzinowa bądź jakieś zwierzątko.

 

Druga opcja, to pęk balonowy złożony z balonów z nadrukiem zmieszanych z balonami jednokolorowymi. Taki bukiet z odpowiednio dobranymi kolorystycznie balonami wygląda naprawdę pięknie. Często są zresztą one wykorzystywane do sesji zdjęciowych. Te stają się coraz bardziej popularne przy każdej okazji, w tym urodzinowej.

 

 

PartyDeco
ul. Kolumba 1 (Salon Firmowy)
tel. 91 433 81 97
www.partydeco.pl
www.facebook.com/partydecopl
mail: bok@partydeco.pl

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.