Inspirujące Firmy: PartyDeco

12.10.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak , Zdjęcia: Archiwum Party Deco

W kolejnej odsłonie cyklu „Inspirujące firmy”, chcemy przedstawić wam szczecińską firmę – PartyDeco. W skrócie: jest to producent, a także importer dekoracji weselnych i okazjonalnych. W październikowym wydaniu rozmawiamy z Dyrektorem Sprzedaży Anną Nowak na temat początków istnienia firmy, która od dziesięciu lat działa również na rynku zagranicznym. Pomówimy także o ofercie i planach na przyszłość. Ale o tym wszystkim już za chwilkę… Poznajcie kolejną szczecińską firmę, z której możemy być dumni!

 


hot°: PartyDeco to firma z prawie 20-letnią tradycją. Jak to się zaczęło?

 

Wszystko zaczęło się w 1995 roku od stoiska z balonami na Jasnych Błoniach oraz dekorowania sal weselnych.

 

 

hot°: Co was wyróżnia? Jaki jest wasz autorski przepis na przetrwanie na szczecińskim rynku?

 

Myślę że wyróżnia nas pewnego rodzaju połączenie… dobrego klimatu pracy w małej firmie z wysokim poziomem organizacji, zarządzania i zaawansowania informatycznego - kojarzonego z dużą korporacją. Przepisem na przetrwanie na rynku szczecińskim jest działanie w sposób globalny, nie ograniczając się tylko do Szczecina…

 

Anna Nowak (w środku)

 

hot°: No właśnie, globalnie – i to jest moje kolejne pytanie, ponieważ macie wielu klientów z zagranicy. Jak długo zajęło wam to, by wasze działania osiągnęły wymiar międzynarodowy? Czy w ogóle trudno jest dostać się szczecińskim firmom na rynek zagraniczny?

 

Mamy klientów w całej Europie, dokładnie w 24 krajach. Na rynki zagraniczne weszliśmy około 10 lat temu. Na pytanie „czy trudno ze Szczecina do Europy” odpowiem: Nie ma znaczenia skąd jesteśmy, ważne gdzie chcemy być!

 

hot°: Do kogo kierujecie swoją oferta?

 

Naszymi klientami są sklepy i firmy dekoratorskie, a także klienci sieciowi z całej Europy.

 

 

hot°: Teraz powiedzcie nam co zapewniacie jako firma. Wiemy, że zajmujecie się m.in. opakowaniami, katalogami itd. Co jeszcze?

 

Klientom zapewniamy nowoczesny, stworzony w Szczecinie przez naszych projektantów produkt, katalogi, serwis w kliku językach, dystrybucję w ciągu kliku dni do każdego miejsca w Europie.


Pracownikom zapewniamy pracę w dobrej atmosferze, najnowsze szkolenia i warsztaty oraz ciągły rozwój, a do tego dochodzi budowanie wspólnego sukcesu.

 

 

 

hot°: A co znajdziemy w waszym sklepowym asortymencie?

 

Wszystko co potrzebne do zorganizowania i udekorowania imprezy typu narodziny, urodziny, ślub i wesele, Walentynki, Halloween, itd. Wszystko w zgodzie z najnowszymi trendami.

 


hot°: Jakie macie plany na przyszłość?

 

Najbliższa przyszłość to zakończenie wdrażania zaawansowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem Microsoft Dynamix AX, trochę dalsza - to wynajęcie około 1000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej w Szczecinie. Potem pewnie przyjdzie kolej na logistykę - nasze centrum dystrybucyjne W North West Logistic Park, o powierzchni 5000 m kw zdolne pomieścić 7000 europalet wydaje się być już za małe…

 

 

 

PartyDeco
ul. Piskorskiego 11
tel. 91 433 81 97
www.partydeco.pl

www.facebook.com/partydecopl

mail: bok@partydeco.pl

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.