El Tapatio Poczuj się jak w Meksyku!

17.03.2020 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum restauracji

Restauracja Meksykańska El Tapatio serwuje kuchnię, która oparta jest na oryginalnych recepturach kuchni meksykańskiej. Wszystkie dania znajdujące się w menu serwowane są w wersji lekko, średnio lub bardzo ostrej. Wystrój wnętrza oraz doskonałe menu sprawią, że będziecie mogli poczuć się tutaj jak na wakacjach! Rozmawiamy z właścicielką Restauracji, Panią Katarzyną Kubiak, która zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących tego wyjatkowego miejsca.

 

  

 

Kuchnia meksykańska przeważnie wszystkim kojarzy się z buritto czy tacos. Jakich potraw możemy u Was spróbować? Jakie dania są najchętniej zamawiane przez Waszych klientów?

 

Oczywiście burrito i tacos to nie jedyne z flagowych dań kuchni meksykańskiej. Jednak nie są to jedyne dania. W naszej restauracji równie popularna jest quesadillas oraz fajitas. Wszystkie te dania podawane są w różnych kombinacjach wyboru mięsa min. kurczak, wołowina lub wieprzowina. Jak też w 3 stopniach ostrości, do wyboru mamy lekko ostre, średnio ostre oraz bardzo ostre . Daniami często wybieranymi przez przez gości są również tradycyjne dania meksykańskie - el molcajete  oraz enchilada. 

 

Wystrój Waszego lokalu robi wrażenie, jak udało Wam się tak idealnie oddać klimat Meksyku?

 

Wystrój to kompozycja kolorów, które na codzień towarzyszą mieszkańcom Meksyku w domu, pracy oraz na ulicy.  Chcieliśmy przenieść choć trochę tych pięknych i radosnych kolorów do naszego wnętrza.  A natchnieniem oczywiście były wizyty w tym ciepłym, cudownym kraju oraz ich kultura. Dzięki tym wizytom mieliśmy możliwość zakupów dodatków i pamiątek takich jak obrusy, sombrera, poncza, wazoniki, obrazy itp. 

 

___________________________________________________________

 

Przeczytaj także - Szyszka Restaurant & Cafe

___________________________________________________________

 

 

  

 

W swoim menu posiadacie również dania wegetariańskie, które z nich możecie nam polecić?

 

Dania vege cieszą się tak samo dużą popularnością jak dania mięsne. Do najczęściej zamawianych dań vege należą fajitas, quesadillas, burrito a także chimichanga.

 

W swojej restauracji serwujecie też przeróżne ciekawe drinki, powiedzcie nam coś więcej o tym czego się u Was napijemy?

 

W karcie z alkoholami mamy klasyczne drinki na tequili  i rumie takie jak margarita czy coronita, które są naszymi popisowymi drinkami. Serwujemy także drinki na rumie, wódce a nawet cachacy. Każdy smakosz znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

 

 

 

ul. Kaszubska 3

tel. 91 488 91 91

www.el-tapatio.pl

www.facebook.com/eltapatio.szczecin

 

El Tapatio Poczuj się jak w Meksyku!

El Tapatio Poczuj się jak w Meksyku!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.