My Beauty – w drodze do sylwetki idealnej!

16.05.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W majowym numerze odwiedzamy My Beauty Centrum Urody, które jest prowadzone przez przesympatyczną Panią Beatę Giordono. Nowo powstałe miejsce, jest połączeniem nowoczesnych trendów w kształtowaniu sylwetki przy pomocy zaawansowanych technologicznie maszyn oraz klasycznej kosmetologii. My Beauty położone jest na Gumieńcach z dala od zgiełku miasta, gdzie w eleganckich pomieszczeniach, możecie skorzystać z oferty salonu i w szybkim czasie zgubić niepotrzebne kilogramy. Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu z właścicielką.

 

  

 

 

 

hot°: Zacznijmy od waszych początków. Jak zaczęła się Pani przygoda z My Beauty?

 

Beata Giordono: Sama idea My Beauty powstała latem 2017 przy babskim spotkaniu, jak to bywa przy kawie. Doszłyśmy do wniosku, że tak naprawdę brakuje nam czasu na długie treningi w siłowniach fitness, żeby pogodzić wszystkie obowiązki kobiet i matek. Kobietki potrzebują czegoś nowego! Kameralnego miejsca, gdzie mogą zrobić coś dla siebie w uzyskaniu sylwetki idealnej.

 

hot°: Sprecyzujmy: czy w przypadku My Beauty mówimy o salonie urody, fitnessie czy macie po prostu swoją własną oryginalną drogę?

 

My Beauty Centrum Urody, jak już sama nazwa wskazuje to centrum, gdzie kobiety mogą znaleźć wszystko w jednym miejscu. Na ten moment oferujemy urządzenia fitness, które wielokrotnie zwiększają efekt naszego wysiłku fizycznego. A w niedługim czasie również zabiegi kosmetyczne, manicure i pedicure. My Beauty ma być lokalem, w którym możemy skorzystać z wszystkich najważniejszych zabiegów urody!

 

hot°: Przechodzimy do szczegółów. Macie w ofercie wiele innowacyjnych urządzeń do odchudzania o pięknych nazwach: Vacu Magic / Roll Magic i Magic Vib . Jakie dobre rzeczy -  przy ich pomocy - możemy zrobić dla naszego ciała?

Seria urządzeń „Magic” to innowacja do odchudzania! W paru zdaniach postaram się przybliżyć ich charakterystykę:

 

Vacu Magic: Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej możliwe jest dzięki efektowi zwiększonego ukrwienia naczyń krwionośnych dolnych partii ciała (brzuch, pośladki, uda), które podczas treningu przebywają w wyizolowanej specjalnym pasem uszczelniającym komorze podciśnieniowej. Takie połączenie daje możliwość podczas treningu czterokrotnie szybszego spalania tkanki tłuszczowej i cellulitu w porównaniu do tradycyjnego treningu aerobowego.

 

Magic Vib: Zasadą działania treningu wibracyjnego jest wykorzystanie drgań o odpowiednich częstotliwościach i amplitudzie. Do treningu wibracyjnego stosuje się drgania, które mają stymulujący wpływ na tkanki jak np. : mięśnie, ścięgna, kości, skóra. Jak każdy trening również trening wibracyjny przeprowadzany jest stopniowo. Rozpoczyna się od wibracji o niskiej częstotliwości, aby z czasem zwiększyć intensywność treningów.

 

Roll Magic: Maszyny do rollmasażu wyposażone są w lampy podczerwone oraz koloroterapię. Dodatkową funkcją ułatwiającą śledzenie odpowiednich pozycji jest wyświetlacz dotykowy, na którym obserwuje się co należy robić. Masaż wykonywany na urządzeniach łączy w sobie masaż odchudzający z drenażem limfatycznym. Przy jego regularnym stosowaniu użytkownicy widzą poprawę w przemianie materii (bardzo dobrze działa przy problemach z zaparciami, wzdęciami), w kształtowaniu sylwetki (utrata centymetrów, skóra staje się jędrna). Regularne stosowanie Magic Roll usprawnia działanie układu limfatycznego, następuje widoczna redukcja cellulitu (już po 3 sesjach zaobserwować można znaczną poprawę kondycji skóry).  

   

  

 

  

 

hot°: Niebawem nadejdzie lato, zostało już tylko kilka tygodni. Czy mamy szanse na utratę większej ilości kilogramów do tego czasu? Czy korzystanie z Pani „magicznych” urządzeń daje szybkie i trwałe efekty?   

 

Przed okresem urlopowym zostało jeszcze około 2 miesięcy, więc możemy jeszcze bardzo efektywnie wymodelować nasze sylwetki! Efekty są już widoczne po 5 do 7 sesji treningowych.

 

Zapraszam Panie, które chciałyby przejść taką metamorfozę. Ważnym elementem skuteczności naszych treningów jest oczywiście regularność i przestawienie nawyków odżywiania. My Beauty pomoże Wam również w tym: bowiem niedługo pojawią się u nas spotkania z dietetykiem. 

 

hot°: Z jakich urządzeń korzystają najczęściej Pani klientki? Czy w My Beauty możemy liczyć na profesjonalne wprowadzenie do korzystania z poszczególnych urządzeń?

 

Moje klientki korzystają z wszystkich „magic” urządzeń, aby uzyskać optymalny efekt sesji treningowych i uzyskać sylwetkę idealną. Zwracam bardzo dużą wagę, aby każda Pani była indywidulnie i oczywiście profesjonalnie przeszkolona do treningów na wszystkich urządzeniach. Zapraszamy też do zapoznania się z regulaminem My Beauty, gdzie wyszczególnione są wszystkie przeciwskazania z korzystania z urządzeń.

 

hot°: Kobiety kochają wszelkie promocje, jakie zatem niespodzianki macie przygotowane dla waszych klientek?

 

Bardzo mi zależy na zdobyciu jak największego grona klientek, więc bardzo często wprowadzam promocje. Teraz na przykład zorganizowałam kwietniową 20 % zniżkę na karnet dla klientek, które odwiedzają mnie pierwszy raz. Bardzo mi zależy, żeby promocje były spontaniczne, wtedy robią bardzo miłą niespodziankę. Zapraszamy do śledzenia naszego fanpagu na facebooku, tam znajdziecie wszystkie informacje o rabatach.

 

hot°: Wspomniała Pani, że pragnie Pani zrobić z My Beauty prawdziwe Centrum Urody!. Oferuje Pani na wynajem kilka eleganckich pomieszczeń – prosimy o szczegóły …

 

Chciałabym zaprosić wszystkie osoby do współpracy, które chciałyby poszerzyć zakres usług urodowych w My Beauty. Osoby, które znają sekrety urody i chciałyby uszczęśliwić wszystkie kobiety, które już czekają na Panie kosmetyczkę, manicurzystkę lub pedikiurzystkę  w naszym salonie. Kontakt do mnie znajdzie na końcu artykułu.   

 

  

 

__________________________________________________

 

  

 

Oferujemy dwa pomieszczenia (ok 20 m2 i 16 m2) do wynajmu!

Elegancka okolica

Ładnie zaaranżowana powierzchnia

Miejsca do parkowania

Szczegóły pod numerem: 508 014 440

My Beauty Centrum Urody

Tyniecka 28A/2

tel. 508 014 440

facebook.com/mybeautyszczecin

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.