Makijaż permanentny: 10 najpopularniejszych miejsc według czytelniczek Hota

07.08.2019 1 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsc

W sierpniowym, wakacyjnym wydaniu Hot Magazine mamy dla Was kolejny felieton urodowy. Tym razem na „warsztat” wzięliśmy makijaż permanentny, który cieszy się ogromną popularnością wśród Pań. Na naszym fanpage'u zapytaliśmy Was o ulubione miejsca w których wykonujecie tę usługę. Otrzymaliśmy ogromny odzew, wprost „zasypaliście” nas komentarzami, które w ogromnym stopniu przyczyniły się do powstania tego zestawienia. Jeżeli macie jeszcze wątpliwości z czyich usług skorzystać, koniecznie sprawdźcie nasze typy! Zestawienie przygotowaliśmy w kolejności alfabetycznej.

 

  

 

IBows to miejsce stworzone z pasji do stylizacji brwi. IBrows to indywidualne podejście do każdej klientki, dbałość o każdy detal, który jest tak istotny w przypadku makijażu permanentnego. Wysoka higiena pracy, certyfikowane materiały oraz dobór odpowiedniej techniki wykonania makijażu permanentnego do rodzaju skóry sprawia, że możecie cieszyć się pięknym makijażem permanentnym brwi. Ale stylizacja brwi to nie tylko makijaż permanentny. W IBrows wykonasz również hennę marokańską. Wielbicielki naturalnego efektu ucieszy farbka na brwi, która w delikatny sposób je podkreśli. Piękno jest w każdym z nas, wystarczy je tylko wydobyć.


IBrows Magdalena Kotara, ul. Wyzwolenia 5/1
tel. 793 114 340, www.facebook.com/ilobrows

 

  

 

Lash do it by Marta Bandura. Kosmetolog, stylistka rzęs, a od roku linergistka. Makijaż permanentny stał się jej ogromną pasją, w którą wkłada całe serce. Szczęście i uśmiech na twarzy klientek wynagradza jej każdą chwilę zmęczenia i zwątpienia, oraz mobilizuje do dalszego rozwoju w branży PMU. Stale dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji, aby poziom świadczonych przez nią usług był jak najwyższy. Dba o to, aby każdy zabieg był komfortowy i bezpieczny, oraz przebiegał w miłej atmosferze. Kobiety dzięki jej pracy zyskują pewność siebie, czują się piękne i wyjątkowe. To sprawia, że jest pewna, iż wybrała właściwą drogę.


Lash do it by Marta Bandura, ul. Zagórskiego 30
tel.792 888 838, www.facebook.com/lashdoit

 

  

 

Leszczenko Beauty Clinic Patrycja Leszczenko. Zabiegi wykonywane w klinice są bezpieczne i profesjonalne dzięki zdobytym kwalifikacjom. Właścicielka kliniki jest wielokrotnie certyfikowaną linergistką, a jej celem przy makijażu permanentnym, jest podkreślenie naturalnego piękna klientki. Zależy jej na jak najwyższej jakości usług, dlatego nieustannie się doszkala i rozwija swoje umiejętności. „Leszczenko Beauty Clinic” oferuje również Kriolipolizę Kontrastową - Lipocontrast, Mezoterapię mikroigłową z użyciem produktu Estgen, Cool Lift Gun, zabiegi Dottore, BrowBar. Z sierpniowym wydaniem Hot Magazine, do końca września Makijaż Permanentny w promocyjnej cenie 25% taniej.


Leszczenko Beauty Clinic, ul. Malczewskiego 35, 71-612
tel. 791 571 781, www.fb.com/leszczenkobeautyclinic, www.leszczenkobeautyclinic.pl

 

  

 

Magda Grochulska Makijaż Permanentny Jest linergistką i kosmetyczką, wykonuję zabiegi makijażu permanentnego brwi, oczu oraz ust ze szczególną miłością do ich naturalnego efektu. Dzięki 9-letniemu doświadczeniu w branży kosmetycznej, licznym warsztatom oraz szkoleniom na co dzień podkreśla kobiece piękno. Dzięki dobrze zaprojektowanemu makijażowi permanentnemu można cieszyć się świeżym i doskonałym wyglądem. Stosowana przeze nią metoda delikatnej pigmentacji, pozwala uzyskać optymalną harmonię na twarzy, podkreślić naturalne piękno oraz skorygować nierówności. Zawsze zachęcam swoje Klientki do tworzenia lekkiego i naturalnego makijażu.


Magda Grochulska Makijaż Permanentny, ul. Więckowskiego 2/1
tel. 510 113 731, www.facebook.com/magdagrochulska.pmu, www.magdagrochulska.pl

 

  

 

Makijaż Permanentny & Wizaż Emilia Krakowiak zaczęła swoją przygodę z makijażem permanentnym w 2013 roku. Zawsze czuła potrzebę upiększania innych kobiet, podkreślania ich atutów, a makijaż permanentny dał jej taką możliwość . Do zabiegu mikro pigmentacji zachęca wszystkie Panie, które chcą podkreślić swoje naturalne piękno i wyglądać zawsze perfekcyjnie, zaoszczędzając przy tym czas. Makijaż permanentny może być stosowany w przypadku każdego typu skóry oraz w każdym wieku. Można nim wyrównać asymetrię ust, umożliwia wypełnienie czerwieni wargowej dowolnym kolorem, podkreśla kształt oka zagęszczając linie rzęs.


Makijaż Permanentny & Wizaż Emilia Krakowiak, tel. 532 627 043
Szukajacie na facebook: Emilia-Krakowiak-Makija

 

  

 

Permanent Make Up Katarzyna Sawera. Pierwsze szkolenie z makijażu permanentnego ukończyła ponad 6 lat temu. Otrzymała wtedy prestiżową licencję niemieckiej firmy Long Time Liner. Pięć lat temu zdecydowała się otworzyć gabinet makijażu permanentnego. Jej pracę doceniły nie tylko klientki, ale także najlepsi specjaliści tej branży. W 2015 roku zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski, a w 2016 Wicemistrzyni Międzynarodowej. W 2017 roku została wyróżniona przez światowe stowarzyszenie Microblading & PMU World Association za najwyższą jakość usług. Od 1 sierpnia 2019 r. zaprasza na zabiegi makijażu permanentnego do nowego studio w centrum Szczecina.


Permanent Make Up Katarzyna Sawera , al. Papieża Jana Pawła II 44/1
tel. 791 470 220, www.facebook.com/katarzynasawera, www.katarzynasawera.pl

 

  

 

Rosso Beauty Kamila Kuśmierek od zawsze wiedziała co chce robić w życiu. Jako nastolatka malowała koleżanki przed szkolnymi dyskotekami. Kilka lat później, będąc studentką kosmetologii otworzyła swój gabinet. Jesienią, w 10 rocznicę Rosso Beauty otwiera swój wymarzony Instytut Kosmetologii. Każdego roku, sukcesywnie przybywało jej certyfikatów i pucharów z Ogólnopolskich i Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego. Dwukrotnie zdobyła pierwsze miejsce. Wykonuje makijaż permanentny brwi, oczu i ust wszystkimi metodami (Microblading, Pixel, Ombre, Puder, Instabrows). Trudne rekonstrukcje brwi dają jej największą satysfakcję.


Rosso Beauty Kamila Kuśmierek , ul. Szwoleżerów 22
tel. 514 365 113, www.rosso-beauty.pl

 

  

 

Studio Body & Soul Kinga Kowalczyk jest kosmetologiem i certyfikowanym szkoleniowcem związanym z branżą od ponad 10 lat. Założycielka marki kosmetycznej PMU Professional Organic Cometics, rozpoznawanej w Europie i na świecie. Specjalizuje się w usuwaniu i rozjaśnianiu nieudanej pigmentacji. Jest producentem w 100% naturalnego i bezpiecznego Remover'u - płynu do trwałego usuwania makijażu permanentnego. W 2018 roku powstała pierwsza linia kosmetyków pielęgnacyjnych Skin+, obecnie w sprzedaży są już cztery, wszystkie w pełni organiczne. Jest trenerem firmy Softap, wprowadziła technikę i produkty tej firmy do Polski i Europy.


Studio Body & Soul Kinga Kowalczyk , ul. Szymanowskiego 8/2, tel. 501 098 361
www.facebook.com/studio.kinga, www.body-soul.pl, Szukajacie na facebook: Rosso-Beauty-Kosmetyka

 

  

 

Studio Urody Kamoa Dawid i Klaudia Kaczmarek. Od lat łączy ich miłość i wspólna praca. Salon powstał prawie 7 lat temu. Choć od pewnego czasu sami organizują szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, warsztatach czy szkoleniach z tego zakresu. Ich celem jest zapewnienie usług najwyższej jakości, w profesjonalnej, ale bardzo przyjaznej atmosferze. Klientki czują się w „Studio Urody Kamoa” jak w domu i są traktowane jak członkowie rodziny. Spełniają marzenia klientek o pięknych brwiach, ustach, czy eyelinerze a wszystko zgodnie z najnowszymi trendami. Zapraszamy Was serdecznie do świata Kamoa.


Studio Urody Kamoa, ul. Wilcza 2/1, 71-660, tel. 577 081 515
www.facebook.com/kkstudiourody

 

  

 

V&G Metamorfozy - Violetta Gejza makijażem permanentnym zajmuje się od 5 lat . Jest szkoleniowcem i zabiegowcem. Posiada ogromne doświadczenie merytoryczne, edukacyjne i techniczne. Pigmentacja estetyczna jest jej wielką pasją, którą praktykuje zawodowo. Raz w miesiącu przeprowadza zabiegi dla osób, które w wyniku ciężkiej choroby nowotworowej i bardzo trudnego leczenia straciły brwi, rzęsy i brodawki sutkowe. Wykonuje dla tych osób makijaż permanentny i mikropigmentację medyczną całkowicie bezpłatnie. W swoich zabiegach wykorzystuje tylko i wyłącznie barwniki i materiały najwyższej jakości. Nieustannie się doszkala i bierze czynny udział w Konferencjach PMU.


V&G Metamorfozy Violetta Gejza , ul. Pocztowa 6, 70-333
tel. 575 495 146, Szukajacie na facebook: VGMetamorfozy

 

Komentarze

Komentarze

Sabina
23:14 01.07.2020
W adresach pisaliście tylko ulice, bez miejscowości, cóż za nierzetelny artykuł.
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.