Centrum rozrywki Kids Arena

05.05.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Kids Arena

Od jakiegoś czasu szczecinianie (zwłaszcza młodzi rodzice), interesują się informacją o budowie Rodzinnego Parku Rozrywki „Kids Arena”. Po kilku miesiącach prac inwestycja dobiega końca i już niedługo całe rodziny będą mogły odwiedzać to miejsce, w poszukiwaniu dobrej zabawy. Ciekawostką jest fakt, że centrum mieściło się będzie w namiotach sferycznych firmy Freedomes (odsyłamy do filmu „Marsjanin”). O przedsięwzięciu, atrakcjach, a także o innych kwestiach rozmawiamy z Dariuszem Majchrem, prezesem One Globe Group, właścicielem Rodzinnego Parku Rozrywki Kids Arena.

 

 

hot°: Skąd u Państwa pomysł na stworzenie Kids Arena?


Dariusz Majcher: Jako ojciec dwójki dzieci zauważyłem, że brakuje w Szczecinie miejsca, w którym cała rodzina mogłaby spędzić cały dzień na wspólnej zabawie. Postanowiłem więc stworzyć takie miejsce.


hot°: Jakie atrakcje czekają na odwiedzających? Liczymy na to, że ujawni Pan jak największą ilość:)


Łącznie wszystkich atrakcji będzie ponad dziewięćdziesiąt. Co kilka miesięcy będą się też one zmieniać, jedne znikać, a nowe pojawiać. Co do samych atrakcji, to na pewno będzie kino sferyczne, a w jednym z dwóch największych namiotów o powierzchni 700 metrów kw. stanie wysoki na 11 metrów tzw. małpi gaj. Ponadto kilka torów przeszkód, zjeżdżalnie, park trampolinowy, dmuchane place zabaw, wyrzutnie NERF, strefa zabaw kreatywnych, 8 tematycznych sal urodzinowych (np. w stylu Gwiezdnych Wojen czy Minionków), konsole do gier VR, restauracja i wiele więcej. Dodam jeszcze, że natychmiast po otwarciu Kids Areny będziemy prowadzić nabór uczestników na nasze letnie półkolonie.

 


hot°: Czy jest to miejsce przeznaczone jedynie dla dzieci i młodzieży, czy może również dorośli znajdą coś dla siebie?


Kids Arena będzie miejscem, gdzie każdy – bez względu na wiek – znajdzie coś dla siebie. Poza kinem sferycznym będą u nas również flippery, najnowsze konsole do gier z goglami VR, czy restauracja, a w okresie wiosenno-letnim pojawią się też tarasy grillowe, plac zabaw i inne atrakcje zewnętrzne.

 

Dariusz Majcher OneGlobe Group


hot°: Oferowane atrakcje będą mieściły się w namiotach sferycznych, które powstają dzięki firmie Freedomes. To sprawi, że centrum rozrywki będzie niezwykle unikalne. Co może Pan powiedzieć na temat namiotów, które zostaną wykorzystane w Kids Arena?


Wybraliśmy namioty sferyczne, ponieważ podoba nam się ich design, funkcjonalność i stosunkowo szybki montaż. Wszystkie namioty Kids Areny będą klimatyzowane i ogrzewane.

 


hot°: Niestety jak to zwykle bywa „na placu boju”, z pewnych przyczyn nie udało się uniknąć przesunięć związanych z inauguracją Waszej działalności. Mamy już jednak maj, więc z pewnością można już zdradzić datę otwarcia naszym czytelnikom… A wiemy, że do tego momentu już niewiele;)


Otwarcie planujemy na czerwiec 2017 – serdecznie zapraszamy! Polecamy także śledzić nasz fanpage na Facebooku, aby być na bieżąco! Kliknij tutaj, aby polubić Kids Arena na FB


hot°: Jakich cen możemy spodziewać się w Waszym parku rozrywki?


Całodzienny pobyt z możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji Kids Areny, poza kinem sferycznym, kosztować będzie 49 zł. Z kolei wejście na jedną godzinę zabawy, to koszt 23 zł, na dwie godziny 29 zł, a do trzech godzin 39 zł. 
#Rodzinka: Jakie macie plany na przyszłość?


Plan jest bardzo prosty – każdego dnia widzieć uśmiechy na twarzach naszych gości i bawić się wraz z nimi w Kids Arenie przez 7 dni w tygodniu. Co do pozostałych planów, naszym celem jest otwarcie w czterech innych dużych miastach Polski parków rozrywki podobnych do Kids Areny, powstającej obecnie w Szczecinie.

 

 

Kids Arena
ul. Staszica 1
tel.+48 880 963 417
biuro@kidsarena.pl
www.facebook.com/kidsarenapl
www.kidsarena.pl

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.