Snickers Workwear Outlet – odzież robocza w dobrej cenie!

28.09.2020
Autor: Julian Masewicz , Zdjęcia: Julian Masewicz

Snickers Workwear Outlet to firma oferująca innowacyjną i technicznie zaawansowaną odzież roboczą dla współczesnych rzemieślników i rzemieślniczek. Odzież, która ma być przede wszystkim trwała i funkcjonalna, a także dobrze przemyślana pod kątem kroju i fasonu.Rozmawiamy z Dominikiem Żukowskim - kierownikiem sklepu przy ul. Santockiej, który przybliżył nam początki, produkty i ofertę Snickers Workwear Outlet.

 

Od kiedy Snickers Workwear Outlet funkcjonuje w Szczecinie?

 

Snickers Workwear Outlet otworzył swoje drzwi dla klientów dokładnie 2 stycznia 2018 roku. Od ponad już 2 lat, staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują dobrze i bezpiecznie w pracy.

 

 

Czym jest Snickers Workwear Outlet? jaka jest idea przewodnia marki?

 

Marka Snickers Workwear jest marką premium wśród odzieży roboczej na całym świecie. Zaczęło się od rozzłoszczonego elektryka. To, co z początku było wizją zaledwie jednego człowieka – wynieść właściwości ubioru roboczego na całkiem nowy poziom – zapewniło marce Snickers Workwear stałe miejsce w historii odzieży roboczej.

 

Snickers Workwear powołał do życia rzemieślnik Matti Viio. Pewnego dnia w 1975 roku Matti stracił cierpliwość: jego ubiór do pracy nie był dobrze dopracowany. „Jeśli ma być tak, jak sobie tego życzę, to muszę zadbać o to sam” — stwierdził jakiś czas później, po czym rzucił swoją dotychczasową pracę, by zacząć projektować własną gamę odzieży roboczej.

Nazwa marki Snickers Workwear wywodzi się od słowa snickare, oznaczającego w języku szwedzkim stolarza.

 

Ponieważ mamy bardzo rygorystyczny dział jakości i czasami zdarzają się błędy produkcyjne, powstał w ten sposób nasz Outlet w Szczecinie Przy ul. Santockiej 39.

 

 

Do kogo Państwo chcą dotrzeć docelowo?

 

Tak naprawdę do każdego. W naszym sklepie znajdzie dla siebie nawet rękawiczki do pracy w ogrodzie każda Pani, spodnie do pracy rzemieślnik jak również koszulę na imprezę do cioci na imieniny ;)

 

 

Kilka słów o ofercie?

 

Mamy w ofercie spodnie, obuwie, odzież wierzchnią w postaci na jesień jak również zimowych, klasyczne T-shirty, Odzież termoaktywną, która idealnie nadaje się do pracy, na codzień jak również na narty w góry. Również latem, które już minęło ponieważ są wersje z krótkim rękawem oraz szorty.

 

Również bielizna, skarpetki oraz mała kolekcja dla Pań, również do pracy oraz nasza perełka, kolekcja dziecięca. Spodnie z wzmocnionym materiałem na kolanach jest idealna dla dzieci bardzo aktywnych na wszelkiego rodzaju podłożach.

 

 

Z jakiego materiału są wykonane Państwa produkty?

 

Tak naprawdę od bawełny klasycznej, poprzez bawełnę ze specjalnych farm ekologicznych, po poliester klasyczny jak również marka Snickers Workwear rozpoczęła już 2 lata temu produkcję odzieży z poliestru w 100% wykorzystanego z recyklingu.

 

Aby podwyższyć komfort pracy, ponieważ takie są założenia, używane są również dodatkowo jony srebra, węgiel aktywny oraz różne innego rodzaju dodatki do odzieży, dzięki czemu rzemieślnik lepiej się czuje przez swój czas pracy. Przede wszystkim bezpiecznie.

 

 

Czy są aktualnie atrakcyjne promocje z których warto skorzystać?

 

W naszym Outlecie odzież jest przeceniona od 20 do 70% od cen katalogowych, więc naszym zdaniem jest to ciągła promocja!

 

Do naszego sklepu trafia, jak już wspomniałem, odzież niedopuszczona do regularnej sprzedaży przez nasz bardzo rygorystyczny dział jakości. Mamy odzież 2 gatunku, lekko przybrudzoną lub tak naprawdę, kolekcje które już zostały wycofane z regularnej sprzedaży.

 

Kilka słów dla czytelników Hota?

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, od 8 do 17tej oraz w soboty pomiędzy 9 a 13tą. Każdy znajdzie coś dla siebie, tak więc warto do nas zajrzeć. Można nas również śledzić na Facebooku oraz na Instagramie.

 

Postaramy się dobrać coś dla każdego, ponieważ mamy również trochę narzędzi ręcznych oraz co dla nas ważne i bardzo chwalone przez klientów, mleczne krówki jako drobny poczęstunek. Do zobaczenia!

 

 

 

Snickers Workwear Outlet
ul. Santocka 39
tel. 691 578 102


mail: outlet@snickersworkwear.com
www.facebook.com/snickersworkwearoutlet
www.snickersworkwear.pl

 

 

Przeczytaj także